Predajne

Sieť našich vlastných predajní sa stále rozrastá hlavne vďaka Vám. Váš záujem o naše pekárenské výrobky a výrobky studenej kuchyne nás nesmierne teší a preto sa Vám snažíme nákup čo najviac zjednodušiť. U nás nájdete ten najčerstvejší chlieb a chutné pečivo priamo z výroby. Výrobky do predajní dopĺňame viac krát v priebehu dňa. Niektoré prevádzky ponúkajú možnosť drobného občerstvenia vo forme kvalitnej kávy.

Brezová pod Bradlom

Fotogaléria nová predajňa:

Fotogaléria pôvodná predajňa:

Predajňa našej pekárne v meste Brezová pod Bradlom na Námestí Generála M.R. Štefánika Vám ponúka kompletný sortiment pekárenských výrobkov. Vždy čerstvý chlieb a pečivo si môžete zakúpiť každý deň od pondelka do soboty.

Holíč

Predajňa našej pekárne v meste Holič na Sasinkovej ulici Vám ponúka kompletný sortiment pekárenských výrobkov. Vždy čerstvý chlieb a pečivo si môžete zakúpiť každý deň od pondelka do soboty.

Jablonica

Predajňa našej pekárne v obci Jablonica otvorená od novembra 2013 ako siedma v poradí na ulici Vám ponúka kompletný sortiment pekárenských výrobkov. Vždy čerstvý chlieb a pečivo si môžete zakúpiť každý deň od pondelka do soboty.

Šaštín Stráže

Predajňa našej pekárne v obci Šaštín Stráže na Holého ulici Vám ponúka kompletný sortiment pekárenských výrobkov. Vždy čerstvý chlieb a pečivo si môžete zakúpiť každý deň od pondelka do soboty.

Palárikova, Senica

Predajňa našej pekárne v Senici na Palárikovej ulici vám ponúka kompletný sortiment pekárenských výrobkov. Vždy čerstvý chlieb a pečivo si môžete zakúpiť každý deň od pondelka do soboty.

Továrenská ulica, Senica

Predajňa našej pekárne v Senici na Továrenskej ulici vám ponúka kompletný sortiment pekárenských výrobkov. Vždy čerstvý chlieb a pečivo si môžete zakúpiť každý deň od pondelka do soboty.

Sobotište

Predajňa našej pekárne v Sobotišti vám ponuka kompletný sortiment pekárenských výrobkov. Vždy čerstvý chlieb a pečivo si môžete zakúpiť každý deň od pondelka do soboty.

Hviezdoslavova ulica, Senica

Predajňa našej pekárne v Senici na Hviezdoslavovej ulici vám ponúka kompletný sortiment pekárenských výrobkov. Vždy čerstvý chlieb a pečivo si môžete zakúpiť každý deň od pondelka do soboty.

Štefánikova ulica, Senica

Redizajn predajňe v roku 2024:

Naša pekáreň v Senici na Štefánikovej ulici Vám ponúka široký sortiment pekárenských výrobkov a výrobkov studenej kuchyne. Vždy čerstvý chlieb, pečivo, obložené bagety a šaláty si môžete zakúpiť každý deň od pondelka do soboty.

Kúty

Predajňa našej pekárne v Kútoch vám ponúka kompletný sortiment pekárenských výrobkov. Vždy čerstvý chlieb a pečivo si môžete zakúpiť každý deň od pondelka do soboty.

Myjava

Predajňa našej pekárne v Myjave  vám ponúka kompletný sortiment pekárenských výrobkov. Vždy čerstvý chlieb a pečivo si môžete zakúpiť každý deň od pondelka do soboty.

Gbely

Predajňa našej pekárne v Gbeloch,  vám ponúka kompletný sortiment pekárenských výrobkov. Vždy čerstvý chlieb a pečivo si môžete zakúpiť každý deň od pondelka do soboty.

 

 

Skalica

Predajňa našej pekárne v Skalici,  vám ponúka kompletný sortiment pekárenských výrobkov. Vždy čerstvý chlieb a pečivo si môžete zakúpiť každý deň od pondelka do soboty.